Creaton māla dakstiņi

Māla dakstiņu jumta segums pamatoti tiek uzskatīts par lielisku izvēli un labas gaumes apliecinājumu. Turklāt, māla dakstiņi ir vislabākā izvēle, arī raugoties no racionālās puses. Šis jumta segums ir energoefektīvs, un kalpo ļoti ilgu mūžu – tas sargās vairākas paaudzes.

Mēs piedāvājam tradīcijām bagātā ražotāja CREATON māla dakstiņus. Izvēlējāmies tieši šos dakstiņus neapstrīdamās kvalitātes, dizaina dažādības, plašā krāsu spektra un citu īpašību dēļ.

Dakstiņu veidi

VISIO

Ideāli minimālisma pārstāvji.
VISIO ir plakani keramiskie dakstiņi ar lakonisku formu, kas ir skaists dizaina risinājums un aizsardzība vienlaicīgi. Īpaši piemēroti principa “mazāk nozīmē vairāk” piekritējiem.

  Lasīt vairāk

DOMINO

Plakanas formas keramiskais dakstiņš.
DOMINO dakstiņos savienotas dedzinātu māla dakstiņu un modernā dakstiņu dizaina priekšrocības.

  Lasīt vairāk

KODA

KODA Inovatīvs māla dakstiņš ar nevainojamiem parametriem. Īpaši dizainēts modernajai arhitektūrai. Ērti ieklājams jumta segums, turklāt dakstiņš ir liela izmēra - viens kvadrātmetrs ir noklājams ar […]
  Lasīt vairāk

SIMPLA

SIMPLA Vienkārši elegants plakanās formas dakstiņš ar izcilām ekspluatācijas īpašībām. TEHNISKIE DATI SIMPLA Izmērs (mm) 300X500 min. pat. (gb/m2) 10.4 vid. Pat. (gb/m2) 10.9 max pat. […]
  Lasīt vairāk

SINFONIE

Skaists viļņotais keramiskais dakstiņš.
Tiešām īpašs dakstiņu veids, ar virkni priekšrocību. Pateicoties inovācijām, dakstiņa S forma ir pilnveidota gan vizuālā, gan tehnoloģiskā ziņā.

  Lasīt vairāk

TITANIA

Visos aspektos nevainojams jumta segums. Šie dakstiņi ir izcili kā tehniskā, tā funkcionālā ziņā. Viena kvadrātmetra noklāšanai nepieciešami ne vairāk kā 10 dakstiņi. Jau tā vienkāršo ieklāšanu atvieglo iespēja par 43mm pielāgot latojuma soli

  Lasīt vairāk

BALANCE

Augsta kvalitāte, sabalansētas proporcijas – šie dakstiņi ir lieliska izvēle. Piemēroti gan lielu, gan mazu jumtu uzklāšanai. Uzticamā dakstiņu savienošanas sistēma garantē jumta drošību un padara BALANCE par īstu veiksmes stāstu.

  Lasīt vairāk

FUTURA

Unikāli lielie keramiskie dakstiņi
Pievilcīgā dizaina keramiskie dakstiņi FUTURA atšķiras no citiem ar savu lielo izmēru. Mēs arī lepojamies ar tiem piemītošo detaļu pabeigtību.

  Lasīt vairāk

PREMION

Augstā temperatūrā dedzināts keramiskais dakstiņš slīpajiem jumtiem.
PREMION raksturo bezkompromisu kvalitāte, neapstrīdams dizains un ekonomija. Šis produkts attaisno visas uz to liktās cerības.

  Lasīt vairāk

MZ3

Šie ir neliela izmēra dakstiņi ar lakonisku formu, kas atgādina vieglu vilnīti. Ieklāti tie rada vienmērīgu jumta struktūru.

  Lasīt vairāk

HARMONIE

Universāls klasiska stila dakstiņš

  Lasīt vairāk

MELODIE

Ziemeļnieciska stila dakstiņš.
MELODIE ir kompakti dakstiņi ar visām dakstiņu seguma lieliskajām īpašībām, kas turklāt atbilst visām ziemeļnieku prasībām pret jumtu.

  Lasīt vairāk

TERRA OPTIMA

Universāls retro stila dakstiņš.
Retro stila dakstiņi, kuru dizainā tradīcijas apvienotas ar mūsdienīgumu. Izvēloties izmantot šos dakstiņus, atrisināsiet visas jauna jumta uzklāšanas vai renovācijas problēmas.

  Lasīt vairāk

RAPIDO

RAPIDO apvieno senas tradīcijas un jaunas tehnoloģijas.
Rezultāts – dakstiņš izceļas ar izturību, dabiskumu, dizaina pabeigtību, kā arī lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

  Lasīt vairāk

RATIO

Racionāls keramiskais dakstiņš.
Šo dakstiņu ražošanas princips ir pazīstams un pilnveidots gadu simtiem, un mums ir izdevies radīt divkārt labākas kvalitātes RATIO dakstiņus, kam ir divreiz lielāks iedziļinājums.

  Lasīt vairāk

VIVA

Dakstiņiem VIVA piemīt nezūdošs skaistums. Tā izskats, līdz ar lieliskām funkcionālajām īpašībām, ir labs izvēles pamatojums.

  Lasīt vairāk

CANTUS

Augstākā kvalitāte modernā formā.
CANTUS dizaina skaidrās līnijas un iedziļinājums dakstiņa virsmā ļauj pat lielām jumta platībām izskatīties harmoniski.
Masā krāsotie dakstiņi ir ekstremāli noturīgi pret kaitīgu vielu iedarbību un negatīvu vides ietekmi.

  Lasīt vairāk

MAXIMA

MAXIMA ir dakstiņu modelis, kas īpaši lieliski noderēs veca jumta seguma nomaiņā pret augstas kvalitātes keramisko segumu. Trīs priekšējās ribas nodrošina labāku aizsardzību pret lietus ūdeni.

  Lasīt vairāk

KLASSIK

Klasisks bebrastes formas dakstiņš.
Bebrastes formas dakstiņš no citiem atšķiras ar savām plašā pielietojuma iespējām. Jumtiem tas piešķir klasisku valdzinājumu.

  Lasīt vairāk