Creaton māla dakstiņi

Māla dakstiņu jumta segums pamatoti tiek uzskatīts par lielisku izvēli un labas gaumes apliecinājumu. Turklāt, māla dakstiņi ir vislabākā izvēle, arī raugoties no racionālās puses. Šis jumta segums ir energoefektīvs, un kalpo ļoti ilgu mūžu – tas sargās vairākas paaudzes.

Mēs piedāvājam tradīcijām bagātā ražotāja CREATON māla dakstiņus. Izvēlējāmies tieši šos dakstiņus neapstrīdamās kvalitātes, dizaina dažādības, plašā krāsu spektra un citu īpašību dēļ.

Dakstiņu veidi

TITTANIA

Visos aspektos nevainojams jumta segums. Šie dakstiņi ir izcili kā tehniskā, tā funkcionālā ziņā. Viena kvadrātmetra noklāšanai nepieciešami ne vairāk kā 10 dakstiņi. Jau tā vienkāršo ieklāšanu atvieglo iespēja par 43mm pielāgot latojuma soli

  Lasīt vairāk

MELODIE

Ziemeļnieciska stila dakstiņš.
MELODIE ir kompakti dakstiņi ar visām dakstiņu seguma lieliskajām īpašībām, kas turklāt atbilst visām ziemeļnieku prasībām pret jumtu.

  Lasīt vairāk

PREMION

Augstā temperatūrā dedzināts keramiskais dakstiņš slīpajiem jumtiem.
PREMION raksturo bezkompromisu kvalitāte, neapstrīdams dizains un ekonomija. Šis produkts attaisno visas uz to liktās cerības.

  Lasīt vairāk

FUTURA

Unikāli lielie keramiskie dakstiņi
Pievilcīgā dizaina keramiskie dakstiņi FUTURA atšķiras no citiem ar savu lielo izmēru. Mēs arī lepojamies ar tiem piemītošo detaļu pabeigtību.

  Lasīt vairāk

HARMONICA

Šajā dakstiņā, balstoties uz inovācijām, pilnveidotas populārā HARMONIE KLASSIK modeļa labākās īpašības. Tā radās HARMONICA – universāls klasiskā stila dakstiņš, kuram ir daudz priekšrocību, tajā skaitā: līdz 25 mm palielināts latojuma soļa diapazons, īpaši izstrādāts augšējais savienojums, kas izslēdz netīrumu uzkrāšanos.

  Lasīt vairāk

BALANCE

Augsta kvalitāte, sabalansētas proporcijas – šie dakstiņi ir lieliska izvēle. Piemēroti gan lielu, gan mazu jumtu uzklāšanai. Uzticamā dakstiņu savienošanas sistēma garantē jumta drošību un padara BALANCE par īstu veiksmes stāstu.

  Lasīt vairāk

MZ3

Šie ir neliela izmēra dakstiņi ar lakonisku formu, kas atgādina vieglu vilnīti. Ieklāti tie rada vienmērīgu jumta struktūru.

  Lasīt vairāk

DOMINO

Plakanas formas keramiskais dakstiņš.
DOMINO dakstiņos savienotas dedzinātu māla dakstiņu un modernā dakstiņu dizaina priekšrocības.

  Lasīt vairāk

TERRA OPTIMA

Universāls retro stila dakstiņš.
Retro stila dakstiņi, kuru dizainā tradīcijas apvienotas ar mūsdienīgumu. Izvēloties izmantot šos dakstiņus, atrisināsiet visas jauna jumta uzklāšanas vai renovācijas problēmas.

  Lasīt vairāk