Creaton māla dakstiņi Archives - Dakstiņu ražotājs
10 novembris, 2019

MAXIMA

MAXIMA ir dakstiņu modelis, kas īpaši lieliski noderēs veca jumta seguma nomaiņā pret augstas kvalitātes keramisko segumu. Trīs priekšējās ribas nodrošina labāku aizsardzību pret lietus ūdeni.
10 novembris, 2019

KLASSIK

Klasisks bebrastes formas dakstiņš. Bebrastes formas dakstiņš no citiem atšķiras ar savām plašā pielietojuma iespējām. Jumtiem tas piešķir klasisku valdzinājumu.
10 novembris, 2019

CANTUS

Augstākā kvalitāte modernā formā. CANTUS dizaina skaidrās līnijas un iedziļinājums dakstiņa virsmā ļauj pat lielām jumta platībām izskatīties harmoniski. Masā krāsotie dakstiņi ir ekstremāli noturīgi pret kaitīgu vielu iedarbību un negatīvu vides ietekmi.
10 novembris, 2019

VISIO

Ideāli minimālisma pārstāvji. VISIO ir plakani keramiskie dakstiņi ar lakonisku formu, kas ir skaists dizaina risinājums un aizsardzība vienlaicīgi. Īpaši piemēroti principa “mazāk nozīmē vairāk” piekritējiem.
10 novembris, 2019

VIVA

Dakstiņiem VIVA piemīt nezūdošs skaistums. Tā izskats, līdz ar lieliskām funkcionālajām īpašībām, ir labs izvēles pamatojums.
30 oktobris, 2019

MELODIE

Ziemeļnieciska stila dakstiņš. MELODIE ir kompakti dakstiņi ar visām dakstiņu seguma lieliskajām īpašībām, kas turklāt atbilst visām ziemeļnieku prasībām pret jumtu.
30 oktobris, 2019

SINFONIE

Skaists viļņotais keramiskais dakstiņš. Tiešām īpašs dakstiņu veids, ar virkni priekšrocību. Pateicoties inovācijām, dakstiņa S forma ir pilnveidota gan vizuālā, gan tehnoloģiskā ziņā.