Putnu Barjeras

SIA „Dakstiņu ražotājs” ir uzņēmums, kas savu mājvietu radis skaistajā Līgatnes novadā. Uzņēmuma nosaukums precīzi pauž to, ar ko nodarbojamies – mēs ražojam dakstiņus. Ilgu laiku nodarbojoties ar dakstiņu jumtu ieklāšanu, sapratām – likt skaistus jumtus ir labi un tas mums patīk, bet mēs varam un gribam arī paši radīt ko skaistu un paliekošu. Mēs ticam, ka sapņi piepildās, un tas, ka mums ir šī ražotne, ir kārtējais mūsu ticības apliecinājums.

Mūsu lauciņš ir betona dakstiņi, jo šis materiāls ir kā radīts Latvijas laikapstākļiem, arī ģeogrāfiskajam novietojumam.
Šeit pieejamie resursi ļauj mums jumta segumu ražot no tepat iegūtām izejvielām.

[info_list position=”right” style=”circle with_bg” icon_color=”#c1272d” font_size_icon=”24″ icon_border_style=”solid” icon_border_size=”1″ border_color=”#c1272d” eg_br_width=”1″ connector_color=”#c1272d”][info_list_item list_icon=”Defaults-check”]

Dakstiņiem ir ilgs mūžs. Vietām Latvijā vēl šodien uz māju jumtiem redzami tie betona dakstiņi, kas tika ražoti Latvijas pirmās brīvvalsts laikā.
Dakstiņu jumta segums ir gudrs segums.
Un, jā, mēs jūtamies patriotiski par to, ka ražojam šo pamatīgo segumu!

[/info_list_item][info_list_item list_icon=”Defaults-check”]

Piedāvājam arī dakstiņu jumtu komplektēšanu. Paši ražojam dakstiņus – gan rindu dakstiņus, gan dzegas un kores, bet mums ir pieejams
pilnīgi viss, kas vajadzīgs kvalitatīvai un pareizai jumta ieklāšanai!

[/info_list_item][/info_list]

[info_list style=”circle with_bg” icon_color=”#c1272d” font_size_icon=”24″ icon_border_style=”solid” icon_border_size=”1″ border_color=”#c1272d” eg_br_width=”1″ connector_color=”#c1272d” css_info_list=”.vc_custom_1565033482674{margin-bottom: 30px !important;}”][info_list_item list_icon=”Defaults-check”]Dakstiņu jumts ir dabīgs jumta segums, tas kalpos ilgu mūžu un tas ļoti labi izskatās.
Jumti ir svarīgs ainavas elements – to novērtējam vienmēr, kad ir iespēja mūsu mīļo zemi skatīt no lidojuma!
[/info_list_item][info_list_item list_icon=”Defaults-check”]Ražošanas procesā izmantojam sertificētas,
Latvijā iegūtas izejvielas. Atsevišķa dakstiņu
līnija pat tiek krāsota ar Latvijā ražotajām
lineļļas krāsām. [/info_list_item][/info_list]