Līgatnes dakstiņi - Dakstiņu ražotājs

Līgatnes dakstiņi

Dakstiņiem dots skaistās Līgatnes nosaukums, jo tos ražojam tieši te. Šobrīd esam vienīgie Latvijā, kas to dara. Patiesībā betona dakstiņu ražošana mūsu valstī nav nekāds jaunums. Pirmās brīvvalsts laikā ražotie betona dakstiņi vēl šodien klāj dažu ēku jumtus. Tolaik bija ne tikai lielākas ražotnes, bet arī nelielas pārvietojamās dakstiņu ražotaviņas – tās tika izīrētas no saimniecības uz saimniecību. Paņēmi nomā dakstiņu mašīnu – saražoji jumtu visām savām ēkām – un – pats, bērni, mazbērni un mazmazbērni – mierīgi!
Mūsu ceļš nesākās no šādas mazas mašīnas. Mūsu ceļš sākās no pieredzes dakstiņu jumtu ieklāšanā. Strādājot jumiķu darbu nostiprinājām savu pārliecību, ka dakstiņi patiešām ir vislabākais jumta segums. Soli pa solim sapnis tika sapņots, kamēr realizējās – atradām iekārtu un sākām ražot paši.
Šobrīd piedāvājam vienu dakstiņu profilu dažādos toņos. Mēs esam izvēlējušies savu sortimentu dažādot, piejaucot dažādus pigmentus dakstiņu ražošanas masai.

Dakstiņu veidi

Vecināts

Klasiskas formas betona dakstiņš, tonēts vairākās krāsās, radot vecinātu iespaidu. Iepriekšējās sezonas absolūts favorīts!

  Lasīt vairāk

Pelēks

Pelēks betona dakstiņš. Vienkāršs un funkcionāls.

  Lasīt vairāk

Ķieģeļsarkans

Ķieģeļsarkani tonēts klasiskas formas betona dakstiņš

  Lasīt vairāk