Image Caption" />
Image Caption" />
Image Caption" />
Image Caption" />
Image Caption" />
Sākums Par mums Dakstiņu jumti

Betona dakstiņi kā tādi Latvijas teritorijā nebūt nav jaunums, bet to ražošana šeit kādu laiku nav notikusi. Mēs ilgāku laiku esam nodarbojušies ar dakstiņu jumtu ieklāšanu. Nav lielāka gandarījuma kā tas, ko saņemam par labi paveiktu, pašam patīkamu darbu. Tādu baudījām, liekot šo pirmklasīgo jumta segumu. Jā, iemīlējāmies dakstiņos. Tie ir skaisti, tie ir funkcionāli. Tiem ir ilgs mūžs. Vietām Latvijā vēl šodien uz māju jumtiem redzami tie betona dakstiņi, kas tika ražoti Latvijas pirmās brīvvalsts laikā. Dakstiņu jumta segums ir gudrs segums. Un, jā, mēs jūtamies patriotiski par to, ka ražojam šo pamatīgo segumu!

Priecājamies par katru uzlikto dakstiņu jumtu. Ne tikai tāpēc, ka tas ir mūsu ražots. Arī tāpēc, ka tas apliecina cilvēku prasmi domāt ilgtermiņā un pieņemt atbildīgus lēmumus. Dakstiņu jumts ir dabīgs jumta segums, tas kalpos ilgu mūžu un tas ļoti labi izskatās. Jumti ir svarīgs ainavas elements – to novērtējam vienmēr, kad ir iespēja mūsu mīļo zemi skatīt no lidojuma!

Piedāvājam arī dakstiņu jumtu komplektēšanu. Paši ražojam dakstiņus – gan rindu dakstiņus, gan dzegas un kores, bet mums ir pieejams pilnīgi viss, kas vajadzīgs kvalitatīvai un pareizai jumta ieklāšanai!

Kontakti

Dakstiņu ražotājs
"Vīksniņas", Augšlīgatnē, Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā, LV-4108
Tel.nr. +371 25 746 464
E-pasts: info@dakstinurazotajs.lv

Produkcija